Kontakt | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Kontakt

Plan kampusu PG

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej
Gmach Główny PG
ul. Gabriela Narutowicza 11/12
80-233 Gdańsk
e-mail: dziekan-arch@pg.edu.pl

Plan sytuacyjny

Dyrektor administracyjny

mgr inż. Piotr Iwańczak
e-mail: piotr.iwanczak@pg.edu.pl
Gmach Główny, p. 356

Biuro Wydziału Architektury PG

Iwona Olszewska
e-mail: iwona.olszewska@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 23 15
Gmach Główny, p. 315

Sekcja Zamówień Publicznych

mgr Aneta Kawala
e-mail: aneta.kawala@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 13 15
Gmach Główny, p. 315

Sekcja Awansów Naukowych

mgr Sylwia Chodubska
e-mail: sylwia.chodubska@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 65 21
Gmach Główny, p. 312 B

mgr inż. arch. Joanna Kowalewska
e-mail: joanna.kowalewska@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 65 14
Gmach Główny, p. 312 B

Sekcja Projektów

mgr Magdalena Byzdra
e-mail: magdalena.byzdra@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 65 18
Gmach Główny, p. 312 B

mgr Patrycja Hanzel
e-mail: patrycja.hanzel@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 65 15
Gmach Główny, p. 312 B

Dziekanat Wydziału Architektury

Godziny otwarcia dziekanatu:
poniedziałek      9:00 - 12:00
wtorek               10:00 - 12:00
środa                 9:00 - 12:00     
czwartek           10:00 - 12:00
piątek                10:00 - 12:00

Prodziekan do spraw studenckich

Godziny przyjęć:
poniedziałek      10:00 - 12:00
czwartek            10:00 - 12:00

Pracownicy dziekanatu

Gmach Główny, p. 314

mgr Zofia Bołtakis
specjalista, kierownik dziekanatu: zaświadczenia do celów emerytalnych, rezerwacje sal
e-mail: zofia.boltakis@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 22 02
fax: +48 58 348 61 63

mgr Ilona Dąbrowska
specjalista: sprawy studentów studiów I stopnia (3. i 4. rok), stypendia
tel.: +48 58 347 22 02
fax: +48 58 348 61 63

mgr Aleksandra Zdanowicz
specjalista: sprawy studentów studiów II stopnia
e-mail: aleksandra.zdanowicz@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 62 54
fax. +48 58 348 61 63
Gmach Główny, p. 313

mgr Grzegorz Markowski
starszy referent: sprawy studentów studiów I stopnia (1. i 2. rok)
e-mail: grzegorz.markowski@pg.edu.pl
tel.: + 48 58 347 22 02
fax.: +48 58 348 61 63

mgr Wiesława Waksmundzka
starszy referent administracyjny
e-mail: wieslawa.waksmundzka@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 22 02

Wydziałowe Biuro Współpracy Międzynarodowej

mgr Dorota Nałęcz 
obsługa studentów wyjeżdżających i przyjeżdżających w ramach programu ERASMUS+
e-mail: dorota.nalecz@pg.edu.pl
e-mail: erasmus.wa@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 63 83
fax.: +48 58 347 13 15
Gmach Główny, p. 313

Agata Stępień
samodzielny referent: 
obsługa studentów wyjeżdżających i przyjeżdżających w ramach programu ERASMUS+,
obsługa studentów studiów II st. w języku angielskim
e-mail: erasmus.wa@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 63 83
fax.: +48 58 348 61 63
Gmach Główny, p. 313

Koordynatorzy programu Erasmus

dr inż. arch. Justyna Borucka
e-mail: justyna.borucka@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 19 44

dr inż. arch. Bartosz Macikowski
e-mail: bartosz.macikowski@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 21 82

Sekcja Administracyjno-Finansowa

mgr Iwona Klamann 
e-mail: iwona.klamann@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 12 33
Gmach Główny, p. 319 A

mgr Wioleta Michalak
e-mail: wioleta.michalak@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 12 33
Gmach Główny, p. 319 A

mgr Aleksandra Korpacka
(przebywa na urlopie macierzyńskim)
e-mail: aleksandra.korpacka@pg.edu.pl
tel.: +48 58 347 12 33
Gmach Główny, p. 319 A

Zespół ds. Techniczno-Gospodarczych

Grażyna Beyer
e-mail: grazyna.beyer@pg.edu.pl
tel.: +48 58 348 65 22+48 797 307 162
Gmach Główny, p. 319 A

Zespół ds. Informatycznych

Jarosław Jaworowski
e-mail: jaroslaw.jaworowski@pg.edu.pl

Karol Białkowski
e-mail: karol.bialkowski@pg.edu.pl

Jak do nas dojechać:

Z Gdańska Głównego można dojechać Aleją Zwycięstwa, zawracając za Operą Bałtycką (Opera znajduje się po prawej stronie Al. Zwycięstwa), a następnie skręcić w prawo w ulicę G. Narutowicza, przed pasami na wysokości przystanku tramwajowego. Zobacz: mapa Gdańska na stronie www.trojmiasto.pl.

Z Gdańska Głównego można również dojechać kolejką miejską SKM. Należy wysiąść na przystanku "Politechnika". Rozkład jazdy SKM znajduje się na stronie www.skm.pkp.pl. Można też dojechać tramwajami nr 2, 3, 4, 5 (wysiadając na przystanku "Opera Bałtycka") oraz 6, 9 lub 12 (wysiadając na przystanku "Politechnika"). Rozkład jazdy ZTM znajduje się na stronie www.ztm.gda.pl.