Rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-04

Rekrutacja na rok akademicki 2023/2024

zdjęcie gmachu głównego, ściana wsachodnia, za drzewami
Jak co roku z wielką radością ogłaszamy, że zbliża się rekrutacja na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje i odnośniki do stron dotyczącymi procesu przyjęcia na studia.

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej to najlepszy wybór dla ambitnych i kreatywnych osób. Nasz Wydział uzyskał najwyższą ocenę A+ w dyscyplinie naukowej Architektura i Urbanistyka, co potwierdza naszą pozycję jako najlepszego ośrodka naukowego w Polsce w tej dziedzinie. Nasze studentki i studenci kończą studia z bogatym portfolio, które stanowi wizytówkę ich umiejętności i otwiera drogę do kariery zarówno architektonicznej jak i urbanistycznej.

Studiowanie na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej to nie tylko nauka, ale także możliwość czerpania inspiracji architektonicznych z najbliższego otoczenia dzięki zróżnicowanej architekturze Trójmiasta i okolic

Jak aplikować

Już 17 maja otwieramy nasz system rekrutacji, gdzie będziecie musieli Państwo wgrać informacje i dokumenty niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

e-rekrutacja

W tym roku po raz pierwszy studia magisterskie na kierunku Architektura i Architektura w j. angielskim rozpoczniemy w październiku. Koniecznie sprawdźcie wszystkie terminy obowiązujące w rekrutacji na Politechnikę Gdańską.

terminarz rekrutacji I stopień terminarz rekrutacji II stopień

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że każdego roku przyjmujemy coraz więcej zagranicznych studentów. To dla nas nie tylko zaszczyt, ale również źródło inspiracji. Dzięki temu nasi studenci mają możliwość poznania różnorodnych kultur i wymiany doświadczeń, co z pewnością wpływa na rozwój ich wrażliwości i kreatywności. Wielokulturowe środowisko naszego Wydziału sprzyja nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych oraz rozwijaniu umiejętności pracy w zróżnicowanym zespole. To dla nas ogromna przyjemność móc powitać studentów z różnych stron świata i włączyć ich w naszą społeczność akademicką. Zapraszamy do rekrutacji na studia w j. polskim jak i angielskim kolejny rocznik kandydatek i kandydatów.

rekrutacja dla obcokrajowców I stopień rekrutacja dla obcokrajowców II stopień


Życzymy powodzenia!

699 wyświetleń