Ruszyła rekrutacja na Gospodarkę Przestrzenną | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-01-20

Ruszyła rekrutacja na Gospodarkę Przestrzenną

na granatowym tle zwieloktorniony czerwony napis z cieniem REKRUTACJA, w czwartym rzędzie, od prawego brzegu napisa ZAPROJEKTUJ NASZĄ PRZESTRZEŃ
Szanowni Państwo 22 lutego 2023 studia rozpocznie kolejny rocznik studentek i studentów na kierunku Gospodarka Przestrzenna II stopnia (zarówno w j. polskim jak i angielskim). Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w rekrutacji.

Weź Udział w Rekrutacji

Harmonogram Rekrutacji

Nasi absolwenci pracują w biurach urbanistycznych i planistycznych (zarówno publicznych, jak i prywatnych, zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego kraju), w administracji publicznej wszystkich szczebli (lokalnej, regionalnej, krajowej, europejskiej), doradzają bankom inwestycyjnym, firmom deweloperskim, społecznościom lokalnym, organizacjom sektora pozarządowego i społeczeństwa obywatelskiego. Są także przygotowani do pracy w instytucjach europejskich.

Na studiach prowadzone są dwie specjalizacje:

obie przygotowują osoby studenckie do aktywnego kształtowania przestrzeni a także interwencji w sytuacjach kryzysowych. Oprócz wyspecjalizowanej kadry akademickiej, zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin i z różnym doświadczeniem, którym chętnie dzielą się z naszymi studentkami i studentami. Na studiach w j. angielskim studiują osoby z różnych regionów świata, co jest świetną podstawą do dialogu na temat zróżnicowanych potrzeb i rozwiązań w różnych częściach globu.

Przeczytaj więcej o kierunku


W związku ze zmianą programu studiów rekrutacja na kierunek Architektura studia II stopnia rozpocznie się na przełomie kwietnia i maja 2023.

159 wyświetleń