Erasmus Day Wydziału Architektury / Faculty of Architecture | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-06

Erasmus Day Wydziału Architektury / Faculty of Architecture

LOGO WA

Szanowni Państwo

z związku z Erasmus Days organizowanymi przez Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej (06.12-10.12) serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne Wydziału Architektury. Na naszym spotkaniu poruszone zostaną kwestie spraw formalnych programu Erasmus obowiązujących na WA. Będzie również czas przeznaczony na Państwa pytania.

Spotkanie odbędzie się 13.12.2021 o godzinie12:00 w formie zdalnej na platformie

Do zobaczenia :)

Plakat spotakania Erasmus  treść: Erasmmus+ Spotkanie informacyjne 2021/2022 Wydział Architektury  zdjęcie: powiewające flagi państw Unii Europejskiej

Dear Students

In relation to Erasmus Days organised by International Relations Office (06.12-10.12) we are happy to announce Erasmus Day of Faculty of Architecture. During the meeting with our coordinators we will speak of formal requirements at Faculty of Architecture within frames of Erasmus+ Programme. There will be also time for your questions.

The meeting will take place on 13th of Decemebr 2021 at 12:00 remotely on

See you soon :)