Rozliczenie mobilności | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Rozliczenie mobilności

Po zakończeniu stypendium student ma obowiązek złożyć w dziekanacie WA:
  • Potwierdzenie zaliczenia semestru na uczelni partnerskiej (uzyskania 30 punktów ECTS za każdy semestr). Wszelkie modyfikacje planu studiów oraz przedstawiony, zaliczony program powinny być wcześniej zatwierdzone przez Koordynatora Wydziałowego, Dziekana i Koordynatora Uczelnianego Programu LLP Erasmus.
  • Portfolio prezentujące projekty i osiągnięcia studenta podczas wyjazdu. Zaliczenie semestru odbywa się na podstawie przedłożonych dokumentów i portfolio. Studenci rozliczani są odpowiednio: wyjeżdżający na 1 sem. bezpośrednio po semestrze za granicą oraz wyjeżdżający na 2 sem. – rozliczenie roczne.
    Ponadto po powrocie student zobowiązany jest do zaliczenia przedmiotów wynikających z różnic programowych według indywidualnych ustaleń z Prodziekanem ds. studenckich.
Lista dokumentów niezbędnych do rozliczenia
  1. Tabelka nr 1
  2. Tabelka nr 2
  3. Transcript of Records - podpisany i podpieczętowany