Zaproszenie na wyjątkowe spotkanie w Domotece | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-15

Zaproszenie na wyjątkowe spotkanie w Domotece

zaproszenie

Marka LEO serdecznie zaprasza media i architektów na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się już za tydzień, 19 lipca (piątek) o godzinie 11:00 w Domotece.

Podczas tego inspirującego wydarzenia, będziecie mieli przyjemność gościć Annę Federowicz z pracowni Tremend oraz cenionego fotografa Bartka Barczyka. Wspólnie zagłębicie się w tematykę siły sztuki i storytellingu w kreowaniu wnętrz. To niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się, jak emocje i opowieści mogą przekształcić przestrzeń w prawdziwe dzieło sztuki.

Data: 19.07.2024, godzina 11:00
Miejsce: Centrum Designu Domoteka, ul. Malborska 41
Organizator: LEO

Spotkanie poprowadzi Olga Kisiel-Konopka, CEO OKK! PR.

Anna Federowicz
Architektka, współwłaścicielka i Wiceprezeska Zarządu pracowni Tremend, do której dołączyła wraz z zespołem swojej pracowni FBT w 2021 roku. Na początku swojej kariery była związana z Pracownią Architektury Paczowski & Fritsch Associes w Luksemburgu. Przez 20 lat współtworzyła i rozwijała własną pracownię Architektury i Urbanistyki FBT. Posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, wnętrz biur, galerii handlowych oraz hoteli. Jest autorką wielu nagradzanych projektów wnętrz, w tym siedziby firmy Wirtualna Polska, za którą otrzymała European Property Award 2020, oraz wnętrz Business Link High5ive Kraków, które zostały nagrodzone Prime Property Prize 2020.

Więcej informacji: Tremend

Bartek Barczyk
Fotograf, miłośnik muzyki klasycznej. Na swoich fotografiach udokumentował życie zawodowe oraz prywatne tak wybitnych postaci jak Wojciech Kilar czy Krzysztof Penderecki. Jest oficjalnym fotografem Krystiana Zimermana. Od 4 lat współpracuje także z teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Fotografuje architekturę i wnętrza, współpracując m.in. z pracowniami takimi jak Tremend, WXCA, Konior Studio, APA Wojciechowski Architekci oraz Medusa Group.

Więcej informacji: Bartek Barczyk