Pożegnanie prof. Małgorzaty Dymnickiej | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-04

Pożegnanie prof. Małgorzaty Dymnickiej

Po wielu latach pracy Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde, członek korespondent PAN, Wydział Architektury oraz Katedra Urbanistyki i Planowania Regionalnego pożegnali panią profesor Małgorzatę Dymnicką.

Serdecznie dziękujemy Pani Profesor za jej wieloletnie zaangażowanie, wkład w rozwój naszej uczelni oraz wsparcie społeczności akademickiej. Jej praca, pasja i poświęcenie pozostawiły trwały ślad w historii Politechniki Gdańskiej.

Życzymy Pani Profesor wszelkiej pomyślności i sukcesów w dalszych działaniach.

Od lewej prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens, dr hab. Małgorzata Dymnicka, Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde, członek korespondent PAN, prof. dr hab. inż. arch. Lucyna Nyka, prof. dr hab. inż. arch. Jakub Szczepański.