KIERUNEK GOSPODARKA PRZESTRZENNA NA WA PG NR 1 W POLSCE! | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-07-05

KIERUNEK GOSPODARKA PRZESTRZENNA NA WA PG NR 1 W POLSCE!

zdjęcie grupowe

Gospodarka Przestrzenna na Wydziale Architektury PG nr 1 w Polsce!

Z dumą ogłaszamy, że kierunek "Gospodarka Przestrzenna" na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej zdobył pierwsze miejsce w Polsce w prestiżowym rankingu "Perspektywy"!

Ranking Kierunków Studiów "Perspektywy" to kompleksowe zestawienie najpopularniejszych kierunków studiów oferowanych przez polskie uczelnie akademickie. W rankingu na rok 2024 ocenie poddano 74 grupy kierunków w 9 dziedzinach nauki: humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, ścisłych, przyrodniczych, technicznych, medycznych i o zdrowiu, a także rolniczych, leśnych i weterynaryjnych.

Ranking "Perspektywy 2024" opiera się na 12 do 13 wskaźnikach, pogrupowanych w sześć kryteriów, które mają różne wagi zależne od specyfiki danego kierunku. Główne kryteria oceny to:

  • Prestiż
  • Absolwenci na rynku pracy
  • Potencjał akademicki
  • Potencjał dydaktyczny
  • Potencjał naukowy
  • Umiędzynarodowienie
  • oraz kryteria dodatkowe

To wspaniałe wyróżnienie jest efektem zaangażowania naszych wyjątkowych wykładowców oraz ambitnych studentów. Ranking "Perspektyw" ocenia kierunki studiów pod kątem jakości kształcenia, osiągnięć naukowych i perspektyw zawodowych absolwentów.

Dlaczego warto studiować Gospodarkę Przestrzenną na PG?

Wybitni wykładowcy: Nasza kadra to eksperci z bogatym doświadczeniem zawodowym i naukowym.
Świetne perspektywy zawodowe: Nasi absolwenci są cenieni na rynku pracy i znajdują zatrudnienie w renomowanych firmach i instytucjach.
Interdyscyplinarne podejście: Program studiów łączy wiedzę z różnych dziedzin, co umożliwia wszechstronny rozwój studentów.

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i serdecznie zapraszamy przyszłych studentów do dołączenia do naszej społeczności akademickiej!

Więcej informacji na temat kierunku "Gospodarka Przestrzenna" znajdziesz na naszej stronie internetowej:

Do zobaczenia na Politechnice Gdańskiej!

33 wyświetleń