Nagroda NIAiU 2024 - Przestrzeń wspólna jest wartością! | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-11

Nagroda NIAiU 2024 - Przestrzeń wspólna jest wartością!

logo

Już po raz siódmy Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza absolwentów różnych kierunków do wysyłania swoich prac magisterskich na konkurs Nagroda NIAiU – Przestrzeń wspólna jest wartością! Tym razem oceniamy prace obronione w latach 2023/2024 (od 1 maja 2023 do 4 września 2024).

Celem konkursu jest promocja dyplomów oraz motywowanie do podejmowania tematu przestrzeni wspólnych i publicznych. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: projektowej oraz teoretycznej. Zwycięzcy w obu kategoriach otrzymają po 10 000 zł, a autorzy wyróżnionych prac (po dwie w każdej kategorii) po 5 000 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki: Nagroda NIAiU 2024

Zachęcamy do udziału i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!