AURUM: Efektywność Energetyczna w Mieście oraz Wykorzystanie Energii Słonecznej | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-23

AURUM: Efektywność Energetyczna w Mieście oraz Wykorzystanie Energii Słonecznej

zdjęcie

Zapraszamy serdecznie na międzynarodowe seminarium i warsztaty organizowane przez Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej w ramach programu AURUM oraz projektu SUP&ER - Solar Urban Performance and EneRgy efficiency!

Data: 3-5 czerwca 2024
Miejsce: Budynek Hydromechaniki, sala kreatywna, Politechnika Gdańska

Podczas wydarzenia będą miały miejsce wykłady otwarte oraz zamknięte warsztaty naukowe poświęcone rozwiązaniom energoefektywnym w projektowaniu architektonicznym i urbanistycznym. W seminarium wezmą udział wybitni eksperci, m.in. Roger Narboni i Niko Gentile, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat oświetlenia miejskiego.

Nagrody i wyróżnienia:
Podczas warsztatów przewidziane są nagrody za najlepsze prezentacje i najbardziej innowacyjne pomysły dotyczące efektywności energetycznej i wykorzystania energii słonecznej.

Kontakt:
W przypadku pytań lub chęci rejestracji prosimy o kontakt z dr hab. inż. arch. Justyną Martyniuk-Pęczek pod adresem email: justyna.martyniuk-peczek@pg.edu.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na zdobycie wiedzy i nawiązanie cennych kontaktów!

52 wyświetleń