Jaskółki Przedsiębiorczości | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-28

Jaskółki Przedsiębiorczości

zdjęcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości już wystartował! Jest to doskonała okazja, abyście mogli wykazać się swoją kreatywnością, innowacyjnością oraz zdolnościami przedsiębiorczymi. Poniżej znajdziecie wszystkie istotne informacje oraz kroki, które warto podjąć, aby wziąć udział w konkursie.

Zasady i terminy konkursu: Szczegółowe informacje dotyczące zasad, terminów oraz nagród dostępne są na naszej stronie internetowej: https://pg.edu.pl/startup/jaskolki Znajdziecie tam wszystko, co potrzebne do

Kroki do podjęcia:

Zgłoszenie się do konkursu: Zachęcamy Was do jak najszybszego zgłoszenia swojego udziału. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 czerwca 2024 roku.

Udział w grze terenowej: Weźcie udział w ekscytującej grze terenowej organizowanej w ramach konkursu. To świetna okazja do zdobycia dodatkowych punktów i doświadczeń.

Aktywne uczestnictwo i współpraca: Warto nawiązywać kontakty i współpracować z innymi uczestnikami. Wspólna wymiana pomysłów i doświadczeń może przynieść świetne rezultaty.

Monitorowanie postępów: Regularnie sprawdzajcie statystyki zaangażowania na stronie konkursu, aby być na bieżąco z postępami Waszego wydziału oraz innych uczestników.

Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości to wyjątkowa szansa na rozwój osobisty i zdobycie cennych doświadczeń. Liczymy na Waszą aktywność i zaangażowanie. Powodzenia!

10 wyświetleń