Finaliści PRIX SARPFR 2024 z Wydziału Architektury PG | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-13

Finaliści PRIX SARPFR 2024 z Wydziału Architektury PG

zdjęcie

Mamy przyjemność poinformować, że trzy projekty dyplomowe naszych studentów z 2023 roku zostały zakwalifikowane do finału prestiżowego konkursu PRIX SARPFR 2024. Gratulacje dla Alicji Kaźmierczak, Michała Deji i Katarzyny Kiersztejny, którzy wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami, przechodząc przez etap wstępnej kwalifikacji dnia 17 kwietnia.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego wsparcia naszych finalistów poprzez oddanie głosu na ich projekty. Proces głosowania jest jeszcze otwarty i każdy głos może okazać się kluczowy. Aby wesprzeć naszych studentów, prosimy o oddanie głosu pod tym linkiem: Głosuj teraz!

Wspierajmy naszych studentów i pokazujmy siłę naszej społeczności akademickiej! Razem możemy przyczynić się do ich sukcesu.