Triumf studentów WA PG w Finale Odysei Umysłu | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-09

Triumf studentów WA PG w Finale Odysei Umysłu

zdjęcie grupowe

Mamy zaszczyt ogłosić, że drużyna studentów Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej odniosła znaczący sukces, zdobywając pierwsze miejsce w 33. Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu, który miał miejsce 6-7 kwietnia w Gdyni.

Grupa pod kierunkiem trenerki Agnieszki Armatyńskiej z Działu Spraw Studenckich, w składzie Patryk Karpiński, Zuzanna Kośnik, Izabela Kościanek, Zofia Kullak, Łucja Ługowska i Aleksander Kulewski, wywalczyła złoty puchar.

Ich wygrana umożliwia reprezentowanie Polski na Finałach Światowych Odysei Umysłu w Stanach Zjednoczonych. Czekają nas kolejne emocje i wyzwania związane ze zbieraniem funduszy na udział w międzynarodowym konkursie.

Gratulujemy naszym studentom i życzymy dalszych sukcesów!