Konkurs Dorocznych Nagród TUP dla prac dyplomowych z 2023 roku | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-16

Konkurs Dorocznych Nagród TUP dla prac dyplomowych z 2023 roku

zdjęcie

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania prac dyplomowych do konkursu o Doroczne Nagrody TUP, dedykowanego pracą z zakresu urbanistyki, planowania przestrzennego oraz gospodarki przestrzennej, które zostały obronione w roku 2023. Konkurs jest organizowany przez Towarzystwo Urbanistów Polskich i ma na celu wyróżnienie najlepszych prac dyplomowych, które przyczyniają się do rozwoju dyscyplin związanych z urbanistyką.

Proces zgłoszeń:
Promotorzy, po uzyskaniu potwierdzenia spełnienia kryteriów konkursowych od władz uczelni, mogą nominować do konkursu jedną pracę dyplomową z wykonanych pod ich nadzorem w roku ubiegłym.

Termin zgłoszeń:
Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń to 23 czerwca 2024 roku, które należy wysłać na adres e-mail: konkurs@tup.org.pl.

Materiały dostępne do pobrania i kontakt:

Dla wszystkich zainteresowanych szczegółami konkursu i zasadami uczestnictwa, odpowiedzi na pytania organizacyjne i regulaminowe udziela sekretarz konkursu dostępny pod adresem konkurs@tup.org.pl.

Zapraszamy do aktywnego udziału i życzymy sukcesów w dorocznych nagrodach TUP!