Ruszyła nowa edycja Konkursu Nagrody Jamesa Dysona! | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-13

Ruszyła nowa edycja Konkursu Nagrody Jamesa Dysona!

zdjęcie

Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się nowa edycja prestiżowego Konkursu Nagrody Jamesa Dysona. To wyjątkowa okazja dla studentów kierunków inżynieryjnych i projektowych, aby zaprezentować swoje innowacyjne pomysły i rozwiązania techniczne.

Celem konkursu jest znalezienie projektów, które rozwiązują rzeczywiste problemy - od codziennych frustracji po globalne wyzwania. To szansa, by pokazać, jak inżynieria i projektowanie mogą wpływać na poprawę jakości życia oraz środowiska.

W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody: zwycięzcy na szczeblu krajowym otrzymają 25 200 zł, a laureaci na arenie międzynarodowej nawet 151 400 zł. W poprzednich latach studenci z Polski osiągnęli znaczące sukcesy, prezentując projekty o globalnym potencjale.

Zgłoszenia są przyjmowane do 17 lipca 2024 roku. Wszelkie informacje dotyczące procesu zgłaszania, kryteriów oraz szczegółów konkursu znajdują się na stronie internetowej.

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w tym ekscytującym wydarzeniu. To nie tylko okazja do zdobycia cennych doświadczeń, ale także szansa na międzynarodowe uznanie i wsparcie finansowe w rozwijaniu swoich pomysłów.