Architektura spotyka sztukę vol. 2.24" – Wycieczka dydaktyczna w Muzeum Miasta Gdyni | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-04

zdjęcie

Odkryj, gdzie architektura łączy się ze sztuką! Już 6 marca 2024 r. o godzinie 16:00, Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej zaprasza na niezwykłą wycieczkę dydaktyczną do Muzeum Miasta Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1). Spotkajmy się przed głównym wejściem lub w hallu wejściowym, jeśli aura nas nie rozpieszcza.

W programie mamy oprowadzanie po fascynującej wystawie czasowej "Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci". Będziemy podziwiać i analizować, jak mebel miejski i mała architektura żyją i oddziałują na przestrzeń miejską.

Studenci, przygotujcie się na kreatywne wyzwania! Waszym przewodnikiem po świecie projektowania będzie autorska karta zadań, która pozwoli Wam twórczo reflektować nad zaobserwowanymi zjawiskami.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich studentów Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, którzy pragną pogłębić swoje zrozumienie architektury jako sztuki. Zapraszają Was z entuzjazmem nasze organizatorki: arch. Agnieszka Kurkowska i Marta Koperska Kośmicka.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym unikatowym wydarzeniu edukacyjnym!