Zapraszamy na Letnie Szkoły 2024 w Rydze – Niezwykła Oportunność Edukacyjna! | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-28

Zapraszamy na Letnie Szkoły 2024 w Rydze – Niezwykła Oportunność Edukacyjna!

Drodzy Studenci i Pracownicy Wydziału Architektury,

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się z Wami wyjątkową propozycją naszej partnerskiej uczelni z Łotwy. Politechnika Ryska (RTU) oferuje inspirujące letnie szkoły w 2024 roku, które koncentrują się na tematach ICT, językach obcych oraz rozwijaniu umiejętności przywódczych.

W tym roku RTU planuje zorganizować pięć różnorodnych programów letnich szkół:

1. Nanofotonika: Bliskie Spotkania z Przyszłością – więcej informacji tutaj.
  2. Swarm Master: Bootcamp Dowódcy Floty Dronów – szczegóły tutaj.
  3. The Next | Obóz Młodych Globalnych Liderów – dowiedz się więcej tutaj.
  4. Intensywny Kurs Języka Angielskiego i Komunikacji Międzykulturowej – informacje tutaj.
  5. Kapsuła Czasu Łotewskich Śladów – więcej tutaj.

Szczegółowe dane o terminach, cenach i innych istotnych aspektach dostępne są na stronie RTU Summer Schools.

Zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej szansy na zdobycie cennych umiejętności, wiedzy, doświadczeń kulturowych, a także możliwości nawiązania międzynarodowych kontaktów i przyjaźni.

To wspaniała okazja do rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym środowisku.