Wernisaż EKODOM - Studencka Inicjatywa na Wydziale Architektury PG | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-20

Wernisaż EKODOM - Studencka Inicjatywa na Wydziale Architektury PG

ekodom

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej z dumą prezentuje studentów III semestru na Katedrze Projektowania Środowiskowego, którzy zorganizowali wernisaż swoich prac w Kolonii Artystów na Alei Grunwaldzkiej. Zaplanowany na 21 lutego 2024 roku o godz. 18:00, wernisaż EKODOM jest zwieńczeniem ciężkiej pracy studentów w ciągu semestru.

Podczas wydarzenia studenci odkryją proces projektowy stojący za ich pracami, opowiadając o nim w sposób otwarty i osobisty. Porównają efekt końcowy z myślami towarzyszącymi ich pracy, a także poruszą temat projektowania i architektury poza murami uczelni.

Wydarzenie poprowadzą dr hab. inż. arch. Robert Idem oraz mgr. inż. arch. Ziemowit Bełter. Wśród autorów prac znajdziemy m.in. Emilię Andruszkiewicz, Wiktorię Bąbol, Różę Borchert i wielu innych zdolnych studentów. Organizacją wydarzenia zajęła się Zofia Piwońska, a za identyfikację wizualną odpowiada Jakub Piszka.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Kolonii Artystów za udostępnienie przestrzeni na to wyjątkowe wydarzenie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych architekturą i projektowaniem do wzięcia udziału w wernisażu i wsparcia naszych studentów.

Pozdrawiamy, Zespół Wydziału Architektury PG