"Rekrutacja Erasmus+ 2024/2025 - Wydział Architektury" | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-27

"Rekrutacja Erasmus+ 2024/2025 - Wydział Architektury"

Szanowni Studenci,

Miło nam poinformować, że Wydział Architektury PG rozpoczął proces kwalifikacji do Programu Erasmus+ na nadchodzący rok akademicki 2024/2025. Zachęcamy wszystkich chętnych studentów do składania aplikacji i wykorzystania wyjątkowej szansy studiowania za granicą.

Proces aplikacyjny:

• Aplikacje można składać od 26 lutego do 10 marca 2024 roku. Wymagane dokumenty to wypełniony formularz aplikacyjny dostępny online wraz ze zdjęciem oraz załączniki: certyfikaty językowe i listy motywacyjne.
  • Wydrukowane formularze aplikacyjne należy dostarczyć do Dziekanatu Wydziału Architektury, pokój 313 (aplikacje składane są przez portal mojaPG).

Ważne daty:

• Do 15 marca 2024 roku zostanie ogłoszona lista studentów zakwalifikowanych przez Komisję Rekrutacyjną.
  • 15 marca 2024 roku (godzina do potwierdzenia) odbędzie się spotkanie z zakwalifikowanymi studentami Programu Erasmus+ na rok akademicki 2024/2025.

Kto może aplikować:

• Studenci I stopnia po 2. roku studiów na kierunkach Architektura i Gospodarka Przestrzenna.
  • Studenci II stopnia z aktywnym statusem studenta na kierunku Architektura.

Uwaga:

• Rekrutacja dla przyszłych studentów II stopnia na rok akademicki 2024/2025 odbywa się warunkowo. Uprawnieni są tylko studenci z aktywnym statusem.

Zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej możliwości rozwoju i zdobycia międzynarodowego doświadczenia. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Dziekanatem Wydziału Architektury.