Spotkanie Rektora PG z pracownikami WA - godziny dziekańskie | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-11

Spotkanie Rektora PG z pracownikami WA - godziny dziekańskie

Flaga PG

Szanowni Państwo, w imieniu Pani Dziekan, prof. dr hab. inż. arch. Lucyny Nyki, zapraszamy Państwa otwarte spotkanie z J.M. Rektorem PG, prof. dr hab. inż. Krzysztofem Wilde, czł. koresp. PAN.

Spotkanie odbędzie się w dniu 16.01.2024 r. (wtorek ) o godz. 12:45 w Gmachu Głównym PG, w Sali nr 300.

Spotkanie będzie okazją do otwartej dyskusji, zgłaszaniem pomysłów,  wniosków oraz sugestii związanych z funkcjonowaniem Uczelni – w miłej i przyjaznej atmosferze.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy nauczycieli akademickich, doktorantów, pracowników administracji Wydziału i chętnych studentów.

W dniu spotkania z JM Rektorem PG będą obowiązywały godziny dziekańskie od 12:45 do 15:00.