Podsumowanie projektu Dostępna Szkoła | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-02

Podsumowanie projektu Dostępna Szkoła

zdjęcie grupowe uczestniczek i uczestników dostępnej szkoły
Dobiega końca realizacja projektu „Dostępna Szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”, który realizują: Stowarzyszenie Młodych Lubuszan (Partner) wspólnie z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A (Lider) i Politechniką Gdańską (Partner).

Seminarium regionalne Gdańsk 6 listopada 2023

Seminarium regionalne Poznań 7 listopada 2023

Dnia 29 września 2023r. odbyło się jedno z seminariów podsumowujących projekt Dostępna Szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia.

Celem organizacji seminariów jest upowszechnienie finalnej wersji Modelu Dostępnej Szkoły i zachęcenie do jego wdrażania w szkołach.

Celem spotkania jest dzielenie się wiedzą, zdobytym doświadczeniem, rozszerzanie wpływu działania Modelu DS, tworzenie platform porozumienia z decydentami, rozwijanie nowych partnerstw.

By zapisać się na seminaria należy zgłosić chęć udziału przez formularz kontaktowy na stronie seminariów w linkach powyżej.

Zapraszamy również na konferencję Modelowo o Dostępności, która odbędzie się w Warszawie w dniach 15-16 listopada 2023r.

Zapisy w tym miejscu

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie.

Dla tych z Państwa, którzy przyjadą z daleka Organizator zapewnia nocleg z pierwszego na drugi dzień konferencji, tj.15/16 listopada 2023 r.

Dojazd we własnym zakresie.