Rekrutacja do III edycji Archi:kultura – Edukator Architektoniczny | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-09-07

Rekrutacja do III edycji Archi:kultura – Edukator Architektoniczny

grafika, na beżowym tle z lewej strony logo edukator architektoniczny, poniżej niebieski napis studia podyplomowej, poniżej w lini loga Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki w Warszawie Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej  Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej, z prawej stronu dyży czarny dymek z napisem rektutacja 23/24
Z nowym rokiem akademickim wracają jedyne w Polsce studia podyplomowe ARCHI:KULTURA – edukator architektoniczny. To studia dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz doskonalić umiejętności opracowania i realizacji zajęć z zakresu powszechnej edukacji architektonicznej i przestrzennej.

Studia przygotowują uczestników do różnych form prowadzenia tzw. mediacji architektoniczno-przestrzennej, czyli społecznej komunikacji wątków związanych z architekturą i urbanistyką, kulturą kształtowania środowiska zbudowanego. Zajęcia dają także możliwość poszerzenia wiedzy na temat architektury i urbanistyki, a także przybliżają mechanizmy procesów planistycznych i partycypacyjnych.

Czekamy na absolwentów studiów wyższych I stopnia (licencjackich, inżynierskich) lub II stopnia (magisterskich) kierunków takich, jak: architektura, kierunki artystyczne, projektowe, humanistyczne, a także nauczycieli, wychowawców w świetlicach szkolnych, muzealników, pracowników domów kultury, animatorów kultury, liderów lokalnych/regionalnych, osoby pracujące w samorządach lokalnych i organizacjach pozarządowych.

rekrutacja na r. a. 23/24

dowiedz się więcej o studiach

Liczba miejsc jest ograniczona


Studia współtworzone są przez

191 wyświetleń