Konkurs Drewno w Architekturze | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-15

Konkurs Drewno w Architekturze

zdjęcie budownictwo drewniane
Konkurs dyplomowych projektów magisterskich, w których ukazano walory drewna jako materiału konstrukcyjnego, budowlanego i wykończeniowego. Kryteria oceny obejmują wartość rozwiązań architektonicznych oraz jakość relacji pomiędzy tworzywem a kształtowaną formą. Głównym celem konkursu jest promowanie ich talentu oraz przedstawionych przez nich rozwiązań dotyczących zastosowania drewna w architekturze.

Jury konkursu przyznaje trzy nagrody oraz dwa wyróżnienia. Nagrody przyznawane są zarówno autorom prac dyplomowych jak i ich promotorom. Najlepsze prace są zaprezentowane na specjalnej wystawie, towarzyszącej Gali wręczania nagród oraz publikowane są w pokonkursowym katalogu.

Serdeczne zapraszam absolwentów do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

Do konkursu można zgłaszać dyplomy obronione w latach 2022 i 2023.

Prace należy przesłać wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa w terminie od 2-go do 20-go października 2023 roku na adres Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

Regulamin konkursu oraz wszelkie niezbędne dokumenty dostępne są na

• Termin nadsyłania prac: od 02.10.2023 do 20.10.2023
  • Termin obrad Jury: 27.10.2023
  • Termin ogłoszenia wyników, otwarcia wystawy pokonkursowej i odbioru nagród: 24.11.2023