"Odbudowy-transformacje-renowacje". Architekci dla odbudowy Ukrainy | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-15

"Odbudowy-transformacje-renowacje". Architekci dla odbudowy Ukrainy

Zdjęcie władz wydziału wraz z przedstawicielami NSAU
Przedstawiciele Władz Wydziału Architektury z Alexandrem Baranowskim (NSAU)
Wydział Architektury z przyjemnością informuje o zbliżającej się konferencji architektów polskich i ukraińskich pt. "Odbudowy-Transformacje-Renowacje". Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 maja 2023 roku.
Program konferencji (pdf, 161.31kB)

Pierwszego dnia konferencja odbędzie się w Sali Senatu Politechniki Gdańskiej, natomiast drugiego w siedzibach Pomorskiej Izby Architektów i SARP-u.

Konferencji towarzyszy wystawa pod tytułem "Pokój i wojna: architektura Ukrainy". Uroczysta prezentacja wystawy będzie miała miejsce w obecności Rektora PG, Prof. dr hab. inż. Krzysztofa Wilde.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia i dyskusji zarówno pracowników jak i studentów.