Dni Budownictwa Drewnianego edycja V | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-22

Dni Budownictwa Drewnianego edycja V

dni budownictwa drewnianego
Zapraszamy 23 i 24 maja do Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej na V edycję Dni Budownictwa Drewnianego.

Jesteś studentką/studentem Budownictwa lub Architektury Politechniki Gdańskiej? A może jesteś projektantem/projektantką bądź architektem/architektką chcącym zacząć interesować się konstrukcjami drewnianymi? Dni Budownictwa Drewnianego to idealna okazja, żeby zaznajomić się z tą technologią!

W programie między innymi:
- prezentacje i wykłady ekspertów i praktyków
- trzy panele tematyczne
- debata na temat stanu budownictwa drewnianego w Polsce
- targi pracy dla studentów
- konkursy z nagrodami dla studentów podczas wydarzenia

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska PG, dr hab. inż. Joanna Żukowska, prof. PG, oraz Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Patronat medialny objęli: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, portal branży drzewnej Drewno.pl, Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe, Miesięcznik Materiały Budowlane oraz Radio Gdańsk S.A.