Weź udział w CESAER Student Challenge | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-24

Weź udział w CESAER Student Challenge

plakat CESAER
Czy masz fantastyczny pomysł na to, jak nauka i technologia mogą wspierać działania na rzecz zrównoważonego rozwoju? Jeśli tak, zarejestruj się w CESAER Student Challenge i wygraj nagrodę pieniężną w wysokości do 20 000 €! Termin składania zgłoszeń upływa 31 lipca 2023 r.

CESAER Student Challenge to cykliczny konkurs dla studentów i doktorantów organizowany przez CESAER – europejską organizację zrzeszającą czołowe uczelnie techniczne (Politechnika Gdańska jest członkiem CESAER od 2015 roku).

Tematem tegorocznego konkursu jest wkład uniwersytetów naukowo-technicznych w zrównoważony rozwój. Projekty studentów zgłoszone do konkursu będą oceniane w trzech kategoriach:

• innowacyjność
  • doskonałość naukowa i technologiczna
  • zrównoważony rozwój

Więcej o konkursie na stronie DWM