Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-04

Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej

zdjecie

STRONA KONKURSU

Artyści, sportowcy i społeczni działacze Politechniki Gdańskiej znów mają szansę zdobyć Nagrodę Santander Universidades w wysokości 2000 zł brutto. Tym razem wyróżnieni zostaną również doktoranci PG.

Przedstaw nam swoją średnią ocen (studenci), liczbę cytowań swoich publikacji (doktoranci) oraz zdobyte w ostatnim roku osiągnięcia artystyczne i sportowe, a także pochwal się działalnością na rzecz innych. Nagród do rozdania jest aż 30!

Aby aplikować:

1. Zarejestruj się na platformie Santander Scholarships i aktywuj konto - na adres e-mail dostaniesz link aktywacyjny (jeżeli posiadasz już konto na platformie nie musisz tego robić ponownie).
  2. Zaloguj się na platformie
  3. Na stronie programu wciśnij czerwony przycisk widoczny po prawej stronie "Aplikuj" oraz uzupełnij i wyślij formularz - otrzymasz potwierdzenie mailowe.