Szkoła letnia w Finlandii - The City of Beings | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-13

Szkoła letnia w Finlandii - The City of Beings

grafika szkoły letniej
Rozpoczął się nabór na Szkołę Letnią Urban Planning and and Design 2023 The City of Beings w Helsinkach i Pori w Findlandii.

To 27.  edycja Urban Planning and Design Summer School. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 30 kwietnia 2023r.

Poniżej znajdą Państwo link do strony organizatora:

Urban Planning and Design Summer School

Letnia Szkoła Planowania i Projektowania Urbanistyki IFHP opiera się na intensywnych warsztatach odbywających się w fińskim mieście które stanowi studium przypadku. W tym roku organizatorzy współpracują z Pori, nadmorskim miastem w południowo-zachodniej Finlandii. Warsztaty obejmują praktyczną współpracę z różnymi podmiotami, takimi jak profesjonalni projektanci i planiści, interesariusze i aktywiści.