Konkurs dla młodych Architektów - X edycja | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-02

Konkurs dla młodych Architektów - X edycja

plakat wydarzenia
W imieniu Rady Naukowej i Redakcji miesięcznika Builder zapraszamy studentów i absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej do udziału w Konkursie dla Młodych Architektów - BUILDER FOR THE YOUNG ARCHITECTS 2022-2023.
Termin składania prac upływa 14 lutego 2023 roku
Do konkursu można zgłaszać również prace semestralne i dyplomowe (szczegóły w regulaminie)

Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany w ramach programu Builder for the Young Architects, to jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich konkursów, dedykowany studentom, młodym absolwentom wydziałów architektury oraz młodym architektom w ich twórczym, zawodowym rozwoju. W ramach Konkursu zostają wyłonieni autorzy najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektu, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

ZADANIE KONKURSOWE: WYZWANIE MŁODEGO ARCHITEKTA
Projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją zdefiniowanego wyzwania architektonicznego.