Życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-22

Życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

grafika na święta 22 - szkic gmachu głównego - przed nim graficzna choinka ze złotą gwiazdą na czubie u góry napis Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szcześliwego Nowego Roku

Szanowni Państwo,

Życzymy Wam by Święta Bożego Narodzenia były czasem wypełnionym dobrem i radością, a także by była to pora odpoczynku.
Mam nadzieję że Nowy Rok 2023 będzie dla Was pełny optymizmu i sukcesów zarówno osobistych jak i zawodowych.

Dziekan Wydziału Architektury, prof. Lucyna Nyka wraz z Kolegium Dziekańskim
kartka świąteczna - dwie zielone ekierki na kształt choinki, na czubku złota gwiazda, ekierki oplata łańcuch światełek świątecznych pod choinką napis:
Kartka Świąteczna na rok 2022 według projektu Pani Darii Pączek - studentki Gospodarki Przestrzennej III sem.