SOS Climate Waterfront Gdańsk 2022 - zaproszenie na prezentację projektów | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-28

SOS Climate Waterfront Gdańsk 2022 - zaproszenie na prezentację projektów

plakat zaproszenia INVITATION
Serdecznie zapraszamy na finałowe prezentacje projektów, będących rezultatem międzynarodowych warsztatów SOS CLIMATE WATERFRONT – GDAŃSK 2022 realizowanych w ramach projektu H2020-MSCA-RISE-2018 SOS CLIMATE WATERFRONT - A STRATEGY OF EXCELLENCE IN RESEARCH AND INNOVATION TO DESIGN TOOLS FOR THE WATERFRONT TO FACE CLIMATE CHANGE które odbędą się 28 października 2022 w siedzibie SARP- Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku.

Wydarzenie będzie odbywać się w Gdańsku w Dworze Bractwa św. Jerzego, Targ Węglowy 27, w godzinach od 10:00 do 12:00.

Organizatorzy wydarzenia :

• SOS Climate Waterfront - Gdańsk 2022
  • Zespół Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej
  • Zespół Urzędu Miasta Gdańska
  • przy współudziale Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku.

Strona Projektu