Prof. dr hab. sztuki Jan Buczkowski Osobowością Roku Politechniki Gdańskiej 2022 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-04

portret prof. Jana Buczkowskiego
Szanowni Państwo, z największą przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. sztuki Jan Buczkowski, kierownik Katedry Sztuk Wizualnych został utytułowany osobowością roku 2022 na Politechnice Gdańskiej.
Uznana została działalność prof. Buczkowskiego w zakresie tworzenia jednolitej identyfikacji wizualnej PG a także wizerunku uczelni łączącego tradycję i nowoczesność. Ponadto docenione zostały działania mające na celu utworzenia na terenie kampusu muzeum sztuki i techniki.

Profesorowi szczerze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w pracy malarza jak i w zakresie pracy na rzecz Politechniki Gdańskiej.J