konkurs Tubądzin Design Awards | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-03

konkurs Tubądzin Design Awards

plakat tubądzin design awards
Tubądzin Design Awards 2022 W imieniu organizatora – Tubądzin Management Group Sp. z o. o. – zapraszamy do udziału w IV edycji międzynarodowego konkursu dla architektów, projektantów i studentów Tubądzin Design Awards 2022. Studentów w szczególności zachęcamy do udziału w kategoriach: Young Power oraz Culture Form. Wykładowców -projektantów praktyków zapraszamy do kategorii Unlimited Architecture,Everyday Design oraz Culture Form.

Kategorie:

1. Young Power - Kategoria dedykowana studentom studiów kierunkowych wyższych (architektura, architektura wnętrz, projektowanie).

Zgłoś swój projekt koncepcyjny z obszaru:

1. architektury
    2. architektury wnętrz
    3. nietypowych zastosowań płytek ceramicznych
  1. Everyday Design - Kategoria dedykowana architektom i projektantom

Zgłoś swoją realizacje (lub projekt w trakcie realizacji) z obszaru wnętrz prywatnych lub publicznych dotyczącą:

1. kuchnia
    2. łazienka
    3. salon
  1. Unlimited Architecture - Kategoria dedykowana architektom, architektom wnętrz, projektantom oraz biurom architektonicznym. Zgłoś swoją realizacje (lub projekt w trakcie realizacji) z obszaru
    1. architektury kubaturowej
    2. architektury wnętrz
    3. obiektów
    4. elewacji
    5. nietypowych zastosowań płytek
  2. CultureFORM - Kategoria dedykowana wszystkim grupom – studentom, architektom i projektantom.

W tej kategorii możesz zgłaszać dowolne projekty przestrzeni publicznej i prywatnej, które inspirowane są kulturą i której będą współistnieć z kulturą, w tym:

1. obiekty
  2. instalacje artystyczne
  3. elementy wyposażenia wnętrz
  4. meble
  5. elementy w projektowaniu przestrzeni publicznej
  6. inspiracyjne fasady i elewacje
  7. obiekty sztuki
  8. projekty przestrzeni kulturalnych
  9. kreatywne zastosowania płytek ceramicznych

Międzynarodowe jury konkursu:

Allan Starski, Polska - Przewodniczący jury, scenograf filmowy i teatralny, laureat Oscara

Martin Duplantier, Francja - Przewodniczący francuskiej rady architektonicznej „Architecture et Maitrised’Ouvrage”

Małgorzata Szczepańska, Polska - Redaktor Naczelna i Dyrektor Kreatywna magazynu Elle Decoration

MelikeAltınışık, Turcja - Architektka, Założycielka i Główna Architektka w MelikeAltınışıkArchitects - MAA

Tomasz Smus, Polska - Architekt Grupy Tubądzin

Terminy:

Zgłoś minimum jeden projekt w co najmniej jednym z etapów TDA i zostań jednym z trzech etapowych zwycięzców w każdej kategorii.

Aktualnie trwa III etap konkursu- od 1 września 2022 do 30 listopada 2022

Zgłoś pracę do III etapu i zawalcz o nagrody etapowe oraz finałowe.

Etapowi zwycięzcy, to finaliści, z który następnie Jury wytypuje laureatów konkursu.

Nagrody:

Łączna wartość nagród w konkursie TDA to 78 000 euro

Poznaj szczegóły nagród na stronie konkursu.

Studentom architektury wnętrz naszej Uczelni, szczególną uwagę zwracamy na nagrodę główną w kategorii Young Power - staż w Martin DuplantierArchitectes w Paryżu, która pozwoli zdobyć doświadczenie projektowe w międzynarodowym biurze projektowym.

A także szereg atrakcyjnych nagród etapowych - nagrody finansowe, rzeczowe, nagrody od sponsorów wysokiej wartości oprogramowaniado profesjonalnego projektowania Graphisoft / WSC Sp. z o.o i Cad Projekt K&A. Dodatkowo nagrodzeni zostaną wywiadami i promocją w mediach branżowych, materiałami przeznaczonymi do promocji digitalowej; publikacje i promocja na stronie TDA, Tubądzin, Tubądzin Design Community, na firmowym profilu społecznościowym Facebook, w magazynie Elle Decoration, na stronach Partnerów Konkursu, Partnerów konkursu, oficjalnych stronach jurorów oraz międzynarodowa publikacja wygranych i wyróżnionych prac w Katalogu Inspiracji TDA.

STRONA KONKURSOWA:

Zgłoś swój projekt: www.tubadzin.pl/design