Konkurs Studencki organizowany przez TUP i gmina Czerwonak | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-03

Konkurs Studencki organizowany przez TUP i gmina Czerwonak

plakat - w górnej części napis KONKURS NA KONCEPCJĘ ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZY ULICY KOŚCIELNEJ W CZERWONAKU konkurs studencki w dolnej części zdjęcie - widok miasta
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu zagospodarowania terenu publicznego w sąsiedztwie kościoła pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny, który jako przestrzeń publiczna umiejętnie połączy funkcje komunikacji pieszej), rekreacji, usług, parkowania i uwzględnieniem zasad projektowania uniwersalnego.
Ponieważ teren objęty konkursem jest stosunkowo nieduży, ma zróżnicowane ukształtowanie terenu, a jego sąsiedztwo reprezentuje różne rodzaje usług – stanowi on doskonały materiał ćwiczeniowy dla Studentów kierunków związanych z projektowaniem przestrzeni.

Pula nagród w konkursie wynosi 10 tys. złotych (w tym za pierwsze miejsce 5 tys. zł).

Regulamin konkursu wraz z harmonogramem zostanie udostępniony na początku października 2022 r. na stronach www.czerwonak.pl oraz www.tup.poznan.pl.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, a w razie pytań, zapraszamy do kontaktu:
TOWARZYSTWO URBANISTÓW POLSKICH
Oddział w Poznaniu
ul. Tęczowa 8, 60-275 Poznań
tel. 785 915 241 (Sekretarz Oddziału - Kol. Magdalena Trzpil)

_ _

Organizatorzy konkursu