Edu-Project Croatia Competition | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-08-31

Edu-Project Croatia Competition

plakat konkursy - w 1/3 wysokości widok - Chorwacjia, w dolnej części ikonki współorganizatorów
INSPIRELI oferuje studentom architektury z całego świata uczestnictwo w wyjątkowym projekcie edukacyjnym – project resortu wypoczynkowego w Chorwacji.

Po raz pierwszy w historii organizacji konkurs został połączony z projektem edukacyjnym.. Dzięki otwartemu umysłowi dewelopera, studenci będą mieli szansę nie tylko w ukształtowaniu finalnej formy projektu, lecz co ważniejsze pracować z produktem, technologią i dostawcami na wszystkich etapach - od projektu do wdrożenia.

W związku z powyższym zapraszamy studentów z całego świata do dołączenia do konkursu na platformie INSPIRELI AWARDS, która jest otwarta dla wszystkich – niezależnie od statusu ekonomicznego, społecznego czy pochodzenia etnicznego.

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie Państwo tutaj:

tutaj (pdf, 1.37MB)

Strona Organizatorów INSPIRELI