UWAGA, KONKURS MIĘDZYWYDZIAŁOWY!!! | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-01-10

UWAGA, KONKURS MIĘDZYWYDZIAŁOWY!!!

Szkice budynków i napis: Konkurs SPB Projekt koncepcyjny architektoniczno-inżynierski współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji
 I Edycja Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.   Chętnych studentów prosimy o zgłaszanie się mailowo do Prodziekan M. Podwojewskiej do 31 stycznia 2022. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych 2 studentów, którzy stworzą zespół ze kolegami z WILiŚ. Uwaga: za udział w konkursie przysługują 2ECTS!

Zadaniem uczestników Konkursu jest „Projekt koncepcyjny architektoniczno-inżynierski współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji - AKADEMIK MARZEŃ”, uwzględniający zastosowanie dwóch podstawowych technologii: prefabrykacji betonowej oraz autoklawizowanego betonu komórkowego (ABK). Jednym z elementów edukacyjnych konkursu będzie Maraton BIM, który odbędzie się w Warszawie w terminie 11-12 maja 2022 roku.


Konkurs skierowany jest do studentów z kierunków architektury i budownictwa ogólnopolskich uczelni wyższych. W konkursie mogą wziąć udział zespoły architektoniczno-budowlane reprezentujące ośrodki akademickie, prowadzące kierunki kształcenia architektura oraz budownictwo  w uczelniach publicznych i prywatnych. Daną uczelnię lub połączone dwie uczelnie, może reprezentować tylko jeden zespół projektowy. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 10 zespołów, o czym będzie decydować kolejność przesłania kompletnego formularza zgłoszenia zespołu.
 

Zespół projektowy może składać się z maksymalnie 4 studentów, minimum po jednym z kierunków: architektura i  budownictwo oraz z maksymalnie dwóch opiekunów – np. pracowników dydaktycznych uczelni, opiekunów kół naukowych.

Termin na zgłoszenia zespołów - 31 stycznia 2022 r.

O KONKURSIE
ZADANIE KONKURSOWE
MARATON BIM
REGULAMIN
NAGRODY

243 wyświetleń