Zaduszki miejskie PRZYSTANEK PO ZMROKU | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-03

Zaduszki miejskie PRZYSTANEK PO ZMROKU

artystyczna świeca zapalona w ciemnym pomieszczeniu i napis "zaduszki miejskie, przystanek po zmroku"

19 listopada miał miejsce wernisaż wystawy prac studenckich „Zaduszki miejskie. PRZYSTANEK PO ZMROKU”. Zadbano o wyjątkowy nastrój wydarzenia, w trakcie którego prezentowane prace mogły stanowić pretekst do szerszej refleksji o przestrzeni zadumy i przemijania. Wszystkie projekty wybrzmiały swoją podświetloną formą w wyreżyserowanym półmroku, a rozmowa z autorami i autorkami pozwoliła lepiej zrozumieć twórcze intencje. Raz jeszcze dziękujemy GAMIE, letnickiej siedzibie Gdańskiego Archipelagu Kultury za ugoszczenie wystawy.

kiedy:
wernisaż 17:30, 19.XI