Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-12

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

Plakat FOPA 2021, pośrodku 3 pionowe kafle z nazwami i terminami wydarzenia oraz zdjęciami wnętrza

Już 15 listopada wystartuje FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH FOPA 2021 (edycja jesienna), która jest wydarzeniem towarzyszącym OPEN EYES ECONOMY SUMMIT (VI edycja Międzynarodowego Kongresu Ekonomii i Wartości OEES).

Festiwal skierowany jest do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury. FOPA to świetna okazja do poznania najlepszych biur architektonicznych od kuchni, przyjrzenia się ich metodzie projektowej i badawczej oraz poznania najciekawszych architektów w ich środowisku pracy.

Jesienna edycja festiwalu odbędzie się w wersji online na kanałach YT i FB Architektura & Biznes.

→ 15.11.2021- godzina 13:00 - WXCA
→ 19.11.2021 - godzina 13:00 - TAMIZO / KUOO
→ 24.11.2021 - godzina 13:00 -  KURYŁOWICZ & ASSOCIATES

Patronat: SARP Kraków

Udział jest całkowicie bezpłatny.

SAVE THE DATE!
Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA (online) - 15 - 24 XI — wejdź na profil FB lub YT Architektura & Biznes i poznaj świat pracowni architektonicznych: WXCA, TAMIZO/KUOO, KURYŁOWICZ & ASSOCIATES. Wydarzenie jest bezpłatne. Do zobaczenia!

Link do wydarzenia.