Build for Life 15-17 listopada 2021 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-12

Build for Life 15-17 listopada 2021

Plakat promujący konferencję Build for life - napisy na tle kuli ziemskiej w kosmosie.

W dniach 15-17 listopada br., w Kopenhadze, odbędzie się pionierska oraz multidyscyplinarna konferencja architektoniczno-budowlana VELUX „Build for life”. Wykłady, prelekcje, debaty, prezentacje multimedialne i ponad 90 wyjątkowych ekspertów z całego świata dostarczą ogromnej dawki wiedzy i inspiracji związanych ze zrównoważonym budownictwem i architekturą, a także o przyszłych trenach. Doświadczenie praktyków z wielu krajów zderzy się z najnowszymi badaniami naukowców z wielu znakomitych uczelni.

Atrakcyjna formuła on-line, a także mnogość zagadnień i tematów gwarantuje, że każdy architekt, deweloper, przedstawiciel środowiska akademickiego, czy dziennikarz znajdzie ciekawe zagadnienia dla siebie. Konferencja Build For Life zgromadzi profesjonalistów z branży i globalnych liderów opinii na dwóch głównych scenach wydarzenia: Kompas i Sympozjum nt. Światła Dziennego.

Więcej informacji TUTAJ.