Wystawa CRUNCH Time na Biennale di Architettura w Wenecji | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-13

Wystawa CRUNCH Time na Biennale di Architettura w Wenecji

wnętrze dużego pomieszczenia, a w nim stojące panele z nazwą wydarzenia i jego partnerami

Gratulacje! Dla Wszystkich, którzy wzięli udział w wystawie CRUNCH TIME podczas Biennale Architektury w Wenecji:))) Projekt CRUNCH otrzymał szansę prezentacji, gdyż pawilon włoski jest dedykowany katastroficznym wizjom kryzysu klimatycznego w miastach, zaś proponowane rozwiązania w międzynarodowym projekcie CRUNCH pomagają znaleźć sposoby wyjścia z trudnej sytuacji. Joanna Bach Głowińska - kierownik polskiej części projektu CRUNCH i organizator wystawy CRUNCH Time dziękuje kuratorowi pawilonu Włoskiego - prof. Alessandro Melis za udostępnienie przestrzeni dla wystawy przygotowanej przez Politechnikę Gdańską, który jednocześnie jest liderem projektu CRUNCH oraz Gianluigi Melis i Daniele Menichini z Comunità Resilienti za streaming samej inauguracji. Specjalne podziękowania kieruje do prof. Jakuba Szczepańskiego i do Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Dziękuje Joannie Ciecholewskiej za współpracę nad aranżacją i oprawą graficzną wystawy. Dziękuje za aktywny udział w inauguracji: liderowi CRUNCH - Prof. Alessandro Melis oraz partnerom projektu: Mei Hua Yuan z National Taiwan University, Thomas Spiegelhalter z Florida International University, Maryam Ghodsvali z Eindhoven University of Technology, Jackowi Łubinskiemu, prof. PG. Szczególne podziękowania kieruje do Vera van Zoest z Uppsala University, która przyjechała na wydarzenie do Wenecji i podczas inauguracji prowadziła sesję dedykowaną zintegrowanej platformie IDSS, którą stworzyła. Architektowi Miejskiemu Gdańska - prof. Piotrowi Lorensowi dziękuje za przyjęcie zaproszenia na wystawę CRUNCH Time i przewodniczenie panelowi ekspertów. Dziękuje Dorocie Wojtowicz-Jankowskiej – prof. PG, że zechciała włączyć się do panelu ekspertów. Zapis całego wydarzenia znajduje się TUTAJ.