"Jesienno-zimowe spotkania z pracodawcami" - SIM Architekci | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-18

"Jesienno-zimowe spotkania z pracodawcami" - SIM Architekci

plakat informujący o wydarzeniu, które odbędzie się online 27.10.2021 o godz. 17

Biuro Karier PG oraz Wydział Architektury zaprasza studentów i absolwentów do wzięcia udziału w spotkaniu online z firmą SIM Architekci, które odbędzie się w dniu  27 października 2021 r.  w godzinach od 17.00 do 18.30.

To pierwsze spotkanie inaugurujące cykl spotkań pod nazwą „Jesienno-zimowe spotkania z pracodawcami”.

Agenda spotkania:

1. Powitanie uczestników.

2. Przedstawienie pracowni oraz zespołu:

– co nas wyróżnia;

– dlaczego warto u nas pracować;

– jaka jest droga kariery, gdzie będziesz za kilka lat;

– zespół - fundamentalna wartość;

– zarządzanie procesem;

– generowanie pozytywnej energii.

3. Przedstawienie wybranych projektów:

- toaleta publiczna w Gdańsku

- Biblioteka dla Gminy: parametrycznie projektowany świetlik

- Szkoła w Gdyni Wielki Kack

- Nadmotławie – nagradzana inwestycja wielorodzinna.

4. Czas na pytania.

Architekci prezentujący pracownię:

Stefan Schleifer – student Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej w latach 1992-1999.  W latach 1995-1997 odbył staż zagraniczny w Studio E Architcts w Londynie. W 1999 r. ukończył podyplomowy kurs wyceny nieruchomości. W 1999 r. założył Pracownię Stefan Schleifer Architekt. W latach 1998-1999 współpracował z Pawlowski  Architecture, Luksemburg. W latach 1999-2001 współpracował z pracownią architektoniczną „FORT” z Gdańska. Współzałożyciel i prezes firmy Grupa SCH sp. z o. o. – firma projektowo-wykonawcza. Od 2003 r. prowadzi wspólnie w Tomaszem Milczanowskim firmę projektową SIM Architekci w Gdańsku. Twórca wielu nagradzanych projektów użyteczności publicznej i projektów osiedli mieszkaniowych.

Agnieszka Chromiec – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Swoje doświadczenie rozpoczynała w europejskich pracowniach architektonicznych: Grupo Aranea w Hiszpanii oraz XML Architecture Research Urbanism w Holandii. Z zapałem i zaangażowaniem zajmuje się budowaniem platformy e-learningowej, usprawnianiem codziennych zadań w biurze oraz działem Social Media. Przykłada ogromną wagę do ochrony i projektowania terenów zielonych w mieście.

Spotkanie będzie prowadzone na platformie MS Teams.

Rejestracja!
Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center i zarejestrować na wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy!