Warsztaty projektowe z konkursem w ramach projektu RiConnect | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-20

Warsztaty projektowe z konkursem w ramach projektu RiConnect

Logo projektu RiConnect – Rethinking Infrastructure
Obszar Metropolitalny Gdańsk – Gdynia – Sopot oraz Wydział Architektury PG zapraszają chętnych studentów kierunków Architektura i Gospodarka przestrzenna studiów inżynierskich i magisterskich do udziału w warsztatach projektowych zakończonych konkursem studenckim „RiConnect – Rethinking Infrastructure”. Konkurs odbywa się w ramach projektu RiConnect – Rethinking Infrastructure w ramach programu URBACT.

Przedmiotem konkursu będą prace projektowe dotyczące zagospodarowania wybranych obszarów w jednym z miast: Hel, Puck lub Władysławowo w zakresie przestrzeni publicznych i systemów zrównoważonej mobilności.

Za udział w warsztatach zakończony złożeniem pracy konkursowej studenci otrzymają dodatkowe 2 punkty ECTS.
W konkursie mogą wziąć udział zespoły projektowe złożone z 2-4 studentów.

Warsztaty projektowe odbędą się w wybranych dniach w okresie od 15 października do 10 listopada 2021 roku i obejmować będą m.in.:

• spotkania z przedstawicielami samorządów,
  • wyjazd studialny na obszary konkursowe,
  • zajęcia praktyczne w zakresie projektowania,
  • konsultacje ze specjalistami w zakresie transportu, projektowania urbanistycznego i architektonicznego.

Na prace konkursowe będziemy czekać do końca listopada 2021 roku. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do końca 2021 roku.

Pula nagród w konkursie nawet do 15 tys. zł!

Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2021. Zapisy na warsztaty i konkurs odbywają się poprzez kurs w portalu eNauczanie.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela opiekun wydarzenia ze strony WA PG:
dr inż. arch. Małgorzata Kostrzewska
e-mail: malgorzata.kostrzewska@pg.edu.pl

Do zobaczenia na warsztatach!