Prace studentów w przestrzeni wirtualnej | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-03-24

Prace studentów w przestrzeni wirtualnej

Wirtualna sala wystawowa

Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa na wystawę zorganizowaną w przestrzeni wirtualnej. Na wystawie zgromadziliśmy i wyeksponowaliśmy prace semestralne studentów z dwóch prowadzonych przez nas grup:

prace semestralne studentów 2. semestru studiów II stopnia
Projekty powstały w Katedrze Projektowania Środowiskowego.
Osobami prowadzącymi zajęcia były dr hab. inż. arch. Dorota Wojtowicz-Jankowska i dr inż. arch. Kalina Juchnevic.
Tematem projektu było opracowanie koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu znajdującego się przy siedzibie Kaszubskiego Uniwersytetu Ludowego w Wieżycy.

prace semestralne studentów 3. semestru studiów I stopnia
Projekty powstały w Katedrze Architektury Miejskiej i Przestrzeni Nadwodnych.
Osobami prowadzącymi zajęcia byli mgr inż. arch. Robert Juchnevic i dr inż. arch. Jakub Kołodziejczak.
Tematem projektu było opracowanie koncepcji architektonicznej domu jednorodzinnego z lokalem przeznaczonym na działalność gospodarczą.

Wszystkie zaprezentowane prace powstały podczas zajęć prowadzonych on-line.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.