Absolwentki Wydziału Architektury PG zdobyły nagrodę w Konkursie TEORIA | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2019-10-27

Absolwentki Wydziału Architektury PG zdobyły nagrodę w Konkursie TEORIA

Logo WA PG

18 października na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej odbył się wykład cenionej duńskiej architektki Dorte Mandrup połączony z prezentacjami laureatek Konkursu TEORIA i Stypendium PRAKTYKA – programów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza kierowanych do studentów i absolwentów wydziałów Architektury.

Nagrodę w konkursie TEORIA jury przyznało absolwentkom Wydziału Architektury PG, Małgorzacie Neumann i Zofii Zuchowicz, za esej "Terrain vague" w Polsce. Nieoczywisty potencjał terenów porzuconych.

Wystartował nabór do kolejnej edycji Konkursu TEORIA i Stypendium PRAKTYKA.

Szczegółowe informacje o programach dostępne są na stronie internetowej www.fundacja-sk.pl.