17 Celów Światowej Polityki na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 i Nowa Agenda Miejska | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2019-05-21

Plakat informacyjny na temat konferencji 17 Celów Światowej Polityki na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 i Nowa Agenda Miejska

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszej uczelni na wydarzenie naukowo-dydaktyczno-festiwalowe. Jest to konferencja – 6 prezentacji na temat globalnych celów rozwoju świata z fokusem na miasta, wygłoszonych przez profesorów z Durbanu i Stambułu oraz dwójkę naszych studentów/magistrantów po stażu w Durbanie/RPA. Po prezentacjach odbędzie się dwugodzinna debata studencka w 5 grupach tematycznych (studenci Gospodarki przestrzennej).

Więcej informacji tutaj.

Zachęcamy do udziału!