GUT to see DELFT | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2018-02-08

GUT to see DELFT

Plakat warsztatów GUT to see DELFT
Wydział Architektury gości studentów Uniwersytetu Technicznego w Delft.

Podczas organizowanych przez Wydziałową Radę Studentów WA warsztatów, pod opieką Prodziekan ds. Rozwoju, dr inż. arch. Justyny Boruckiej, studenci z obu uczelni zwiedzają kampus Politechniki oraz Trójmiasto, a także tworzą propozycje interwencji w przestrzeni Gdańska. Studenci mieli okazję poznać historię uczelni oraz miasta dzięki wykładom i konsultacjom prowadzonym przez Prodziekan ds. rozwoju dr inż. arch. Justynę  Borucką,  Prodziekana ds. nauki dra hab. inż. arch. Jakuba Szczepańskiego, dr hab. inż. arch. Karolinę Krośnicką, prof. nadzw. PG oraz dr inż. arch. Monikę Arczyńską.

Wystawa projektów powstałych podczas wspólnej pracy warsztatowej będzie miała miejsce w przestrzeni wystawienniczej i galerii sztuki Sztuka Wyboru znajdującej się na Osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu (ul. Słowackiego 19) w piątek, 8 lutego, o godzinie 19:00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wernisażu i prezentacji prac, będących rezultatem naszej międzynarodowej współpracy.