III Wydziałowe Targi Pracy dla studentów i absolwentów WA i WILiŚ | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-19

III Wydziałowe Targi Pracy dla studentów i absolwentów WA i WILiŚ

grafika promujaca wydarzenie

Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej we współpracy z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska serdecznie zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w III Wydziałowych Targach Pracy, które odbędą się 25 kwietnia 2024r., w godz. 10:00 – 14:00 w holu Gmachu Głównego PG, na poziomie 300. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy pragną zgłębić specyfikę pracy w branży architektonicznej i budowlanej oraz poznać najnowsze trendy i potrzeby rynku pracy.

To już trzecia edycja wydarzenia, które co roku przyciąga uwagę studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej. Spotkania z przedstawicielami firm to okazja do bezpośredniego kontaktu i rozmowy na temat procesów rekrutacyjnych, ścieżkach rozwoju zawodowego, a także możliwości poszerzenia swoich zawodowych kompetencji.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję:

• Poznać aktualne trendy i potrzeby rynku pracy w branży architektonicznej i budowlanej.
  • Zapoznać się z ofertami praktyk, staży oraz pracy, przygotowanymi przez renomowane firmy.
  • Uczestniczyć w rozmowach z przedstawicielami firm, co pozwoli na zgromadzenie cennych informacji na temat oczekiwań pracodawców względem przyszłych pracowników.
  • odbyć konsultacje z doradcą zawodowym Biura Karier i Absolwentów PG.

Na tegorocznych targach gościć będziemy przedstawicieli następujących firm - wystawców:

Wydarzenie objęli patronatem medialnym  Architektura & Biznes oraz Builder Polska. Serdecznie zapraszamy do stanowiska Builder Polska, na spotkanie z przedstawicielami firmy.