WEBINARIUM "DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ - ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO", | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-15

logo PG
Miesięcznik Builder oraz Stowarzyszenie Producentów Betonów zapraszają już w najbliższy czwartek 18.01, o godz. 11.00 na WEBINARIUM "DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ - ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO", które jest organizowane w ramach II edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”. Webinarium skierowane jest do studentów kierunków architektury i budownictwa ogólnopolskich uczelni wyższych.

webinarium ma charakter otwarty, odbędzie się w formule on-line na platformie Zoom. Uczestnicy webinarium muszą dokonać rejestracji na platformie Buildera:

prosimy wszystkich o dokonanie rejestracji:
REJESTRACJA: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/228

Każdy uczestnik webinarium otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na platformie Buildera i obecności na wydarzeniu.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM W ZAŁĄCZENIU

w przypadku pytań proszę o kontakt,

Pozdrawiam,

Urszula Socha