VI Edycja Konkursu Nagroda NIAiU na najlepsze dyplomowe prace magisterskie | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-22

VI Edycja Konkursu Nagroda NIAiU na najlepsze dyplomowe prace magisterskie

logo WA PG

Szanowni Państwo,

już po raz szósty zapraszamy absolwentów różnych kierunków do wysyłania swoich prac magisterskich na konkurs Nagroda NIAiU – Przestrzeń wspólna jest wartością! Tym razem przyjrzymy się pracom obronionym w latach 2022/2023 (od 1 maja 2022 do 4 września 2023). Celem konkursu jest promocja dyplomów oraz motywowanie do podejmowania tematu przestrzeni wspólnych i publicznych. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: projektowej oraz teoretycznej. Zwycięzcy w obu kategoriach otrzymają po 10 000 zł, autorzy wyróżnionych prac (po dwie w każdej kategorii) po 5 000 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na naszej stronie: Nagroda NIAiU 2023 | Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za opublikowanie informacji o konkursie na stronie uczelni oraz przekazanie potencjalnie zainteresowanym.

Anna Czarnota

+48 661 666 310

Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z RODO. Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych przez NIAiU oraz praw osób, których dane są przetwarzane znajdą Państwo pod linkiem poniżej.