UWAGA - WYWIESZANIE PRAC DYPLOMOWYCH; ATTENTION - POSTING OF THESES | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-16

UWAGA - WYWIESZANIE PRAC DYPLOMOWYCH; ATTENTION - POSTING OF THESES

logo WA PG

Osoby broniące się wywieszają plansze oraz książeczkę w dniu 23.06.2023 na poziomie 300 o godzinie 13.00-14.00. Prosimy o punktualne przybycie.

Plansze powinny być na twardym podkładzie.  Prosimy o przygotowanie otworów w rogach plansz we własnym zakresie.

Po obronie plansze oraz książeczka przekazywane są przez dyplomanta do Katedry.

Those defending will be posting their boards and booklet on 23.06.2023 on level 300 at 1.00 p.m. - 2.00 p.m. Please arrive on time.

The boards should be on a hard backing. Please prepare holes in the corners of the boards on your own.

After the defence, the charts and the booklet are handed over by the graduating student to the Chair.